Новини

16 серпня - День пам'яті Елвіса Преслі
16.08.2021р. 180 Автор: Квітень
16 серпня - День пам'яті Елвіса Преслі

16 серпня у світі відзначають особливий день на честь одного із найвеличніших виконавців світу Елвіса Преслі.

 

Елвіс Аарон Преслі - славнозвісний американський співак та актор. Один із найуспішніших музикантів ХХ століття. Установив чимало досі не перевершених рекордів у царині звукозапису. Елвіс Пресла став настільки популярним, що більшість людей називали його просто “Елвіс” або “Король рок-н-ролу”, а США - просто “Король”.

 

Щорічно 16 серпня у американському місті Мемфіс влаштовують традиційний День пам’яті Елвіса Преслі, співака та музиканта. Передує традиційному дню пам’яті тиждень, під час якого у місті проводять чимало концертів із піснями Короля.

 

Дату та місце проведення дня пам’яті обрали не випадково. 16 серпня 1977 року у штаті Мемфіс Елвіс Преслі пішов із життя.

 

Хобі Короля рок-н-ролу перейшли і у сучасне життя. Окрім концертів у тиждень пам’яті проводять триденний турнір з карате. Відомо, що крім музики Елвіс захоплювався карате.

 

Величезної значущості внесок Преслі у світову культуру оцінюють світові музичні експерти. За версією журналу Rolling Stone, Преслі - третій після Бітлз та Боба Ділана. 500 мільйонів пластинок були продані ще за життя Короля, а через сім років після смерті ця цифра зросла вдвічі - такого ще не вдавалось нікому.

 

Кожен із фільмів, у яких знімався Елвіс Преслі, вартував режисерам не менше мільйона доларів. Телепередача 1973 року за його участю зібрала у екранів мільярд осіб - така кількість глядачів стала більшою, ніж репортаж про висадку першої людини на Місяць.

Джерело - http://krivbass.city/news/view/den-pamyati-elvisa-presli