Новини

Альбом Оззі Осборна Ordinary Man став "золотим"
07.10.2021р. 175 Автор: Квітень
Альбом Оззі Осборна Ordinary Man став "золотим"

Щиро вітаємо Оззі Осборна, оскільки його останній студійний альбом, Ordinary Man , був сертифікований золотом RIAA за понад 500 000 сертифікованих одиниць.

Незважаючи на те, що платиновий знак альбому приносить більший престиж, варто відзначити цей безсумнівний успіх альбому, який так швидко досягнув золотої позначки. Осборн випустив платівку 21 лютого 2020 року, тому для досягнення золотого статусу йому знадоблось трохи більше року, що зробило Ordinary Man одним з найкращих альбомів з хард -року чи металу 2020 року.

Альбом " Звичайна людина" було створено за сприяння співпродюсерів Ендрю Уотта та Луїса Белла. Він дебютував під номером 3 в чарті альбомів Billboard 200 після своєї появи, ставши восьмим у Топ -10 Осборна як сольного виконавця.

В цілому Осборн має 13 платинових альбомів як сольний виконавець, а нова золота сертифікація для Ordinary Man також дає йому три золоті альбоми. Його найпопулярніший альбом на сьогоднішній день - альбом Blizzard of Ozz(1980), який був сертифікований RIAA п'ять разів платиновим для більш ніж п'яти мільйонів сертифікованих одиниць.

Осборн використав час простою пандемії, щоб продовжити роботу над новою музикою і нині готує до запису ще один альбом.