Новини

Джон Бон Джові, фанат Лідс Юнайтед?
17.05.2021р. 277 Автор: Квітень
Джон Бон Джові, фанат Лідс Юнайтед?

Фронтмена "Bon Jovi " Джона Бон Джові запросили на домашній стадіон "Лідс Юнайтед" Елланд Роуд після того, як він надягнув їх тренувальний набір для фото.Власник команди Прем'єр-ліги, італійський бізнесмен Андреа Радріццані, ввечері (12 травня) вийшов у Twitter, щоб поділитися цією фотографією Джона Бон Джові, який стоїть на нью-йоркському балконі, одягнений у костюм "Лідс Юнайтед". Радріццані написав: «Цей значок ... виглядає так яскраво (sic) для вас. молодець @jonbonjovi до зустрічі на Елланд Роуд наступного сезону ".

 У свою чергу нападник "Лідс Юнайтед" Патрік Бамфорд є відвертим шанувальником "Бон Джові", і в інтерв'ю він сказав, що слухає рокерів з Нью-Джерсі, аби "накачатися перед матчами". У відповідь Джон Бон Джові сказав: «(Патрік) чудовий. Він отримує мотивацію, слухаючи Бон Джові перед грою. Що може бути краще за це? "

Довідка:

Гітарист Def Leppard Вівіан Кемпбелл також є великим шанувальником Лідс Юнайтед.

Bon Jovi випустили свій останній студійний альбом "Bon Jovi 2020" у жовтні 2020 року. Можливо, Elland Road стане однією з піт-стопів у наступному глобальному турі?

Джерело - https://planetradio.co.uk/planet-rock/news/rock-news/jon-bon-jovi-leeds-united-fan/