Новини

Genesis переносять чотири британські шоу через позитивні тести на Covid-19 у групі.
11.10.2021р. 166 Автор: Квітень
Genesis переносять чотири британські шоу через позитивні тести на Covid-19 у групі.

Genesis були змушені відкласти останні чотири концерти свого британського туру LAST DOMINO через позитивні тести на Covid 19 у групіОдне шоу мало відбутися у Глазго і три у лондонському The O2, у понеділок, вівторок та середу (з 11 по 13 жовтня).Наразі невідомо, у кого з команди позитивний тест на Covid-19. Genesis пообіцяли оголосити нові дати концертів якомога швидше.

У заяві Тоні Бенкса, Філа Коллінза та Майка Резерфорда йдеться:

«Дотримуючись вказівок та порад уряду, з величезним жалем повідомляємо, що останні чотири шой Останнє доміно (сьогодні ввечері (8/10) у Glasgow SSE Hydro та 11, 12, 13 жовтня в The O2 у Лондоні) довелося відкласти через позитивні тести на COVID 19 у групі. Ми працюємо над тим, щоб їх якомога швидше перенести, і ми оголосимо нові дати на нашому веб -сайті та у соціальних мережах якомога швидше. Усі квитки залишаться чинними, а власники квитків можуть зв'яжуться з їхніми продавцями.Це надзвичайно розчаровує нас цим невдалим поворотом подій.Ми ненавидимо робити такі кроки, але безпека глядачів та екіпажу має бути на першому місці. З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами після повернення ».

Гастролі, які були відзначені критиками, вже бачили Genesis у Бірмінгемі, Манчестері, Лідсі, Ньюкаслі, Ліверпулі та Глазго. Група має розпочати північноамериканський тур у Чикаго 15 листопада.

Бажаємо учасникам групи Genesis швидкого одужання.

https://planetradio.co.uk/planet-rock/news/rock-news/genesis-covid-19/