Новини

"Lama" представила новий кліп на пісню "Пробач" знятий у Венеції
31.08.2012р. 3986 Автор: Андрій Гальчук
"Lama" представила новий кліп на пісню "Пробач" знятий у Венеції

«Пробач» - назва нового синглу з третього альбому української поп-рок-групи "Lama". Колектив представив нову пісню, а також відеокліп, знятий у Венеції. Трек з сильним, властивим співачці текстом, - про любов, почуття і каяття.

«Я досить багато міркую про життя, - каже Наталя Дзеньків. – Останнім часом багато уваги приділяю духовному зростанню, по повній переживаю кожну емоцію. Кожна пісня вистраждана мною особисто. У своїй творчості я щира, я не соромлюся на всю країну співати про свої почуття і переживання. Вважаю, що треба бути абсолютно чесною з публікою».

Зйомки кліпу відбувалися в Італії. Місто для зйомок обране не випадково – романтична самобутня Венеція дуже імпонує настрою на сцені. Не обійшлося і без містики. Все, за що береться Наталія Дзеньків, - не випадкове. Після написання пісні саме Венеція являлася Ламі у снах, - пише na-zabore.com.ua.

«Коли пісня була тільки в чорновому варіанті, мені раптом почала снитися Венеція, гондоли, карнавали, світанки і заходи сонця над містом. Це були дивні сни, але я до них вже звикла, - розповідає солістка групи "Lama". – Найцікавіше, що я ніколи до того не була в Італії».

Режисером кліпу виступив директор групи - Андрій Подолян. Здійснював задумане - Дмитро Перетрутов - іменитий український фотограф, що пробує себе в якості кліпмейкера. Допомагав знімальній групі і продюсер колективу - Віталій Телезін, який дебютував в якості другого оператора. Відео вийшло дуже типовим для Лами і тим самим дуже привабливе. Знімальною групою було вирішено відмовитися від візуальних експериментів над солісткою і акцентувати увагу на змістовому наповненні пісні і нестандартних панорамах річної Венеції. Зараз пісня знаходиться в гарячій ротації українських радіостанцій і телеканалів.