Новини

Помер Джої Джордісон - екс-учасник Slipknot і один з найсильніших барабанщиків світу
09.08.2021р. 171 Автор: Квітень
Помер Джої Джордісон - екс-учасник Slipknot і один з найсильніших барабанщиків світу

На 47-му році життя помер музикант Джої Джордісон - екс-учасник метал-гурту Slipknot і один з найсильніших барабанщиків світу. Причина смерті поки залишається невідомою. Як пише Variety, про смерть Джордісона повідомили його рідні. Ударник пішов з життя уві сні. Джої (справжнє ім'я - Нейтан Джонас Джордісон) приєднався до майбутнього проекту Slipknot в 1995 році та був його ключовим учасником до 2013-го. Тоді музикант покинув колектив, пославшись на особисті причини. У ЗМІ було багато розмов на цю тему. У тому числі й критики на адресу інших учасників Slipknot, які нібито вигнали Джордісона, так і не пояснивши причину.

Через деякий час Джордісон заявив, що причиною виходу з гурту став поперечний мієліт - захворювання спинного мозку, яке блокує передачу нервових імпульсів. "Я фактично втратив ноги, - цитував музиканта NME. - Я більше не міг грати. Не побажав би цього найзлішому ворогові".

За роки кар'єри Джої Джордісон прославився не тільки як учасник Slipknot, але і як сесійний музикант. Він грав з гуртами Metallica, Korn, Ministry, Робом Зомбі та іншими. Технічна й швидкісна гра на ударних привела Джордісона у список 50 кращих барабанщиків світу за версією журналу Classic Rock.

  • Раніше після тривалої боротьби з хворобою помер музикант Джон Хатчінсон, співавтор хіта Девіда Бові Space Oddity. Він також був учасником трьох гуртів Бові в періоді з 1966-го по 1973-й рік.
  • У липні також пішов з життя Майк Хоу - фронтмен американського гурту Metal Church. Музикантові було 55 років.

Поховали артиста 30 липня. Церемонія була приватною.

Джордісон заснував метал-гурт Slipknot разом із бас-гітаристом Полом Ґреєм і барабанщиком Майклом Креном 1995 року. А 2013-го покинув колектив. 2016 року музикант заявив, що йому діагностували поперечний мієліт — запальне захворювання спинного мозку, що призводить до паралічу ніг. Джордісон брав участь в інших музичних проєктах. 2016-го він оголосив про створення нового колективу Vimic, а також грав у гурті Sinsaenum.

2020 року британський журнал Rhythm назвав Джордісона найкращим барабанщиком планети за останні 25 років.