Новини

Помер вокаліст MEAT LOAF та автор пісень Джим Стейнман. Йому було 73...
22.04.2021р. 366 Автор: Квітень
Помер вокаліст MEAT LOAF та автор пісень Джим Стейнман. Йому було 73...

Автор пісень і продюсер Джим Стейнман, найбільш відомий своєю роботою з Meat Loaf, помер у віці 73 років. Це сталося у понеділок (19 квітня) у штаті Коннектикут, за даними медичного експерта штату, і причина смерті ще не з’ясована. За повідомленням TMZ, недільного ранку з його помешкання надійшов виклик до "швидкої допомоги" і він помер наступного дня.

Джим Стейнман написав дебютний альбом Meat Loaf, рок-класику 'Bat Out of Hell', в 1977 році, і він став одним з найбільш продаваних альбомів усіх часів, перетнувши позначку у понад 50 мільйонів проданих примірирників по всьому світу. Саме цей альбом зробив Meat Loaf зіркою.

Він також написав і продюсував шостий студійний альбом Meat Loaf "Bat Out of Hell II: Back into Hell" у 1993 році, який породив популярний гімн ‘I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That).

Стайнман також дуже тісно співпрацював з валлійською співачкою Бонні Тайлер протягом 1980-х років і написав її найбільший хіт "Total Eclipse of the Heart" та інтернаціональний хіт "Holding Out for a Hero".

Джинс Стейман співпрацював з Air Supply, The ​​Sisters of Mercy, Barry Manilow та Селін Діон. У 1984 році Стейнман також коротко працював з Деф Леппард, проте незабаром вони розійшлися, і ці  записи так і не побачили світ. В останні роки Штейнман написав книгу, музику та тексти пісень для рок-мюзикла Bat Out of Hell: The Musical, який було презентовано в Манчестері.

Джим Стейнман був прийнятий до Залу слави авторів пісень у 2012 році.

Джерело - https://planetradio.co.uk/planet-rock/news/rock-news/jim-steinman-dead/