Новини

The Rolling Stones зіграють ювілейні концерти в Лондоні і Нью-Йорку
01.09.2012р. 2895
The Rolling Stones зіграють ювілейні концерти в Лондоні і Нью-Йорку

Британський гурт The Rolling Stones дасть чотири великих концерти на честь свого 50-річчя. Про це виданню Billboard розповів невідомо хто.

За даним цього авторитетно-анонімного джерела, шоу групи відбудуться в листопаді цього року - два в залі O2 Arena в Лондоні і два в Barclays Center в Нью-Йорку. Точні дати виступів поки не називаються. Організаторами концертів виступають мільярдер Річард Бренсон і австралійський промоутер Пол Дейнті. За чотири концерти "роллінги" отримають загалом 25 мільйонів доларів, - додало джерело і заздрісно зітхнуло.

Раніше учасники The Rolling Stones дружно забили на концертний тур на честь свого 50-річчя. Ювілей "роллінгів" був відмічений лише випуском фотоальбому і виставкою в Лондоні. Проте пізніше в пресі вигулькнули повідомлення, що музиканти знову зустрілись і почали репетирувати. Минулого тижня вони були помічені в паризькій студії. Самі "роллінги" поки лише підтвердили, що повернулися до студійної роботи, пообіцявши поділитися важливими новинами протягом тижня.

Останній студійний альбом The Rolling Stones "A Bigger Bang" вийшов у 2005 році. Світовий тур на підтримку диска став другим за прибутковістю турне в історії шоу-бізнесу. Після цього "роллінги" не займалися спільною творчою діяльністю.