Програми

"Голодні Ігри" інтелектуальна гра для офісів
"Голодні Ігри" інтелектуальна гра для офісів

Нагодуй свій голодний офіс! Зробити це нескладно. Починаючи з понеділка, та завершуючи п'ятницею Ви можете виграти їжу у наших "Голодних Іграх", якщо будете пам'ятати, що ця можливість відкривається Вам у нашому ефірі з 10-ої до 11-ої години.

У “Голодних іграх” беруть участь ТІЛЬКИ ОФІСИ. Під офісом ми розуміємо будь-яке робоче місце, де працює бодай одна людина. Обов'язкова умова: ви маєте повідомити в ефірі назву своєї організації (фірми, підприємства, компанії, синдикату, ФОП,..) Навіщо? Просто з нами грає і податкова, а вони люблять ходити з перевірками до тих, хто виграє в них піцу ))

Один офіс може грати один раз на день, а вигравати — раз на тиждень. Тобто: виграли — вітаємо і чекаємо на вас наступного тижня. Так ми, використовуючи службове становище, робимо цей світ справедливішим!

І ще: якщо ви ніяк не можете потрапити до нас в ефір, а піцу дуже хочеться, напишіть нам тут. А краще - намалюйте. І, цілком можливо, ми зателефонуємо вам у рубриці "Пальцем в небо".

26.09.2012 - 6:13
Tep-hol

доброго дня, хотілось би скуштувати ПІЦИ, та ніяк не можемо дозвонитись, Склад -магазин "Тепло-Холод" 69-36-63; 096-655-2-655

30.07.2012 - 18:18
фокстрот

коли знов будуть ігри?